
Buborékfoci
Ebben a fociban fellökhetjük a másikat teljesen sértetlenül. Nincs sárga és piros lap, nálunk csak zöld lap van a játékhoz. Az a csapat nyer, aki több gólt rúg. Nincs kapus, bedobás helyett berúgás van.
Buborékszumó
Egyszerre résztvevő játékosok száma: 2 fő. A hagyományos szumótól annyiban tér el, hogy itt egy buborékgömbben vagyunk, aminek segítségével kell kilöknünk/kiszorítanunk ellenfelünket a kijelölt területről. Az nyer, aki kilöki a pályáról a másikat.
Bubi “dodzsem”
Itt nincsenek csapatok, mindenki-mindenki ellen játszik. Feladat, hogy nincs feladat, itt el lehet engedni, és céltalanul lökdösni, felborítani a másikat.
Szék vagy bójafoglaló
A szabályok ugyanazok mint a székfoglaló játékban. Abban különbözik, hogy itt buborék labdával kell bóját foglalni. A bójafoglalás sípszóra indul. Az nyer, aki az utolsó bója fölé áll.
Nem könnyű megnyerni, teszel egy próbát?
Bubi Bowling
Itt az egyik csapat tagjai lesznek a ”bábúk”, a másik csapat tagjainak pedig az a feladata, hogy minél több ”bábút” borítson fel. Kétszer lehet ”gurítani” azaz nekifutni, ami annyit jelent, hogy 1 fő meghatározott távolságból és sávból közéjük fut. Lesz tarolás? Elsőre nem könnyű!
Adj Király katonát, avagy buborékot
A klasszikus játék ötletére épül. A két csapat buborékokban rendeződik 2 sorba egymással szembe. Itt nincs kézfogás. Sípszóra az egyik csapat kijelölt játékosa nekifut a másik csapat falának. Vajon át tudsz menni a falon?
Buborékok királya/királynője
Egy kijelölt körbe áll minden játékos. Itt nincsenek csapatok, mindenki-mindenki ellen játszik. Feladat: egymást kilökni a körből. Ha azt veszed észre, hogy nincs kit kilökni a körből, mert már mindenki kiesett akkor bizony Te lettél a király/királynő. Vajon meg tudod csinálni?
Ki a legény/leány a gáton
Ebben a játékban igazi közelharc valósul meg. 2 csapat harcol egymás ellen. Cél az ellenfél játékosait fellökni. Amelyik játékosnak a labdája érinti a földet az kiesett. Az a csapat nyer, akinek a játékosa, játékosai talpon maradtak. Küzdősport a javából. 🙂